Šárka Pakostová

Kdybych byla bohatá

pinterest
Kdybych byla bohatá koupila bych si Knihu o čůrání a taky tu knížku s hlavou na obálce, která uvnitř popisuje, kdo je brankář a proč máme rádi Dominika Haška.
Určitě bych pořád říkala „High Five“ s nataženou rukou a všichni by si se mnou plácali,  i když to vyslovuju špatně, jsem přeci bohatá. A taky bych si koupila fungl nový hodinky, ty s tím velkým ciferníkem a k tomu koženou „shopping bag“, protože ji chci už tři roky a teď šla navíc do módy. Pak bych najela na stránky Martinusu a nastrkala do imaginárního košíku všechno co mám už rok ve wishlistu i tu, která radí jak ovládnout svůj metabolismus, kterou ani nevím, že tam mám. Pak bych zašla do Neoluxoru a tam si koupila Malýho prince, který je 3D a sním bych se procházela po Václaváku, ale jen když by svítilo sluníčko a pak bych jela na Hradčany a koupila byt pro mě, pro něj a možná ještě pro někoho, kdyby chtěl. Možná bych pak zavolala do Primy, jestli můžu moderovat pořad Applikace, protože jím možná rozumím víc než Frülingová s Mikolášem dohromady. Pak bych zajela do Londýna, protože už tam chci taky dlouho a hlavně se chci vyfotit s budkou Doctora Who a taky si tam chci koupit starý nádražní hodiny, který maj určitě jen v Londýně a pak bych letěla do Švýcarska, protože jejich metro na letišti mě nepřestává fascinovat a možná bych se tam koukla po nějakejch těch hodinkách. A doma bych si pronajala kino, kde bych koukala na Pomádu a pak bych si prosila Rebelové, vzala na sebe šaty ze šedesátek nebo padesátek a taky deštník. A taky bych si založila kavárnu s květinářstvím a knihkupectvím dohromady a celý den by tam hrál Angus a Julia Stone, Zaz nebo Imagine Dragons a lidé by se tam scházeli o páté a dávali si se mnou čaj. Doma na Hradčanech, bych si  pak sedla do křesílka z francouzského antiku, žmoulala v ruce ruličku dvoutisícovek a přemýšlela o tom jaké je to být chudá.
Možná bych to tak vážně chtěla a možná jsem v Holešovicích s vínem z Veltínu spokojená.
 

1 thought on “Kdybych byla bohatá

  1. to zní jako fajn denní program 🙂 ta kavárna by se mi taky líbila! No když budeš dál snít a přát si to, určitě se ti to jednou vyplní 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *