Šárka Pakostová

Jak jsem se zamilovala

Přála jsem si, abych si z kolegů v práci nevytvářela přátelé, když pak v té práci skončíte, bolí to stokrát víc.
Když mi před půl rokem v mejlu přistál email od Jirky, jestli nechci zkusit pracovat pro Expando, velké naděje jsem tomu nedávala. Pamatuji si jak jsem scrollovala jejich stránkou a nechápala, co bych v takové firmě dělala. Po pohovoru mě to celé pohltilo, Jirka to prostě umí. Od prvního dne jsem si byla jistá, že jsem tam kde mám být.
Do práce jsme chodila s úsměvem a vždy se něco nového naučila, od rozdělování feedu pro klienta, vaření krupičky pro celej kancl, až po držení třech šanonu společně s nákupem v jedné ruce a mobilem u ucha v druhé ruce.  Zamilovala jsem si jednotlivé lidi, zamilovala jsem si chvíle, když kluci přišli ze schůzek a vyprávěli, zamilovala jsem si naše rituály v podobně čtení horoskopu před začátkem dne a páteční poslouchání retro hudby. Milovala jsem zvuk počítače, který říkal co se kdy prodalo, i když jsem se vždycky hrozně lekla.
Po čase jsem kanclu začala říkat domov.
Byla to neuvěřitelně bláznivá, krásná a velmi poučná půlroční párty, nikdy jsem nezažila to, co v Expandu. Pracovat s lidma, který miluju na projektu, kterýmu všichni věří. Každý den mě nabíjel obrovskou energií. Trávili jsme spolu 24 denně, 7 dní v týdnů a to do slova, bez přehánění.
Teď se to všechno změní, ale ty lidi, ty mi snad zůstanou, protože tady jsem nezískala jen skvělé kolegy, ale hlavně přátelé.
Děkuju

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *