Šárka Pakostová

Epickej den

Znáte ty dny, kdy se vám nic nedaří, váš život se zdá být horší a horší, začínáte být pesimističtí a myslíte si, že už nikdy nemůžete být šťastní?
Jenže do toho všeho vám přijde den jako dnešek, nejvíc epickej den (tuším, že tohle slovo používám poprvé v životě) na světě! Víte, kam patříte i když už jste jinde. Dojde vám, že jste vlastně docela dost happy jako dvě blechy, (co to se mnou dneska je? ) máte kolem sebe lidi co vás maj rádi, vždycky obejmou a řeknou „zas se někdy ukaž“. Pak jsou tady lidi, který potkáváte, když jste s těma co vás maj rádi a ty vás taky maj rádi, možná o něco míň, ale to se taky počítá! Popřejete si s nima hezkej novej rok, dáte jim chlebíčky a oni maj radost a vy taky máte radost, protože k nim máte zase o krok blíž. A pak jsou lidi co je znáte jen tak , občas s nima prohodíte pár slov, ale nic víc, pak je dlouho nevidíte a hrozně moc vám chybí a pak si vás přidaj do do přátel a začnou vám psát. A ten divnej život, kterej jste vedli ještě ráno je najednou pryč a ani nevíte, že tady byl a všechno je krásný a vy máte chuť to všem říct. No a tak to prostě říkám.

2 thoughts on “Epickej den

  1. Z fotky jde vidět, že jste si to užívali. Dodatečně tedy přeji vše nejlepší do Nového roku, hodně úspěchů, štěstíčka, ale především to zdraví. 🙂 Poslední dobou se mi čím dál tím častěji stává, že mám krize a momenty, kdy už pomalu ani nedoufám v lepší zítřek, a přece jen se to během okamžiku dokáže obrátit o 180° a elán do života je zase zpět. :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *